VIII Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w Szachach!

Szanowni Państwo,

już po raz ósmy Grupa DGCS organizuje Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w Szachach. W tym roku Mistrzostwa odbędą się 30.09.2016r. w Pałacu Bagatela k. Ostrowa Wielkopolskiego.

 

Szachy to wspaniała gra i dyscyplina sportowa, która wywiera bardzo pozytywny wpływ na gracza ucząc przewidywania, logicznego myślenia, sportowego współzawodnictwa i cierpliwości.

Od kilku lat naszą misją jest popularyzacja królewskiej gry w szachy jako doskonałego narzędzia kształtującego myślenie strategiczne i cechy przywódcze w elitarnym gronie przedsiębiorców.

Bardzo duże zainteresowanie poprzednimi edycjami, a także silna potrzeba integracji środowiska przedsiębiorców utwierdzają nas w przekonaniu, że jest to fantastyczna inicjatywa, którą należy kontynuować. O prestiżu oraz renomie wydarzenia świadczą partnerzy honorowi i medialni, z którymi będziemy mieli przyjemność współpracować.

VIII Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w Szachach obserwować będą przedstawiciele wielu popularnych mediów lokalnych i ogólnopolskich. Oprócz najważniejszej części imprezy w programie przewidziane są również takie atrakcje jak prezentacja luksusowych samochodów MERCEDES, prezentacja whisky czy aukcja charytatywna. A wszystko w rytm znakomitej muzyki granej na żywo.

Turniej rozpocznie się o 13.30. Po turnieju odbędzie się uroczysty bankiet.

Dla uczestników zarejestrowanych do dnia 31.07.2016r. wpisowe wynosi 250zł. Po 31.07.2016r. wpisowe wyniesie 300zł.

Wszyscy przedsiębiorcy, którzy uczestniczyli w poprzedniej edycji DGCS Open 2015 maja prawo do bezpłatnego udziału w tegorocznych Mistrzostwach.

Przyjedź, zagraj i zostań Mistrzem Polski Przedsiębiorców w Szachach!

Ilość miejsc jest ograniczona!

 

Komunikat Organizacyjny: Pobierz

 

Delegacja:

PDF – Pobierz

WORD – Pobierz