Opinie

Za nami kolejna edycja Mistrzostw Polski Przedsiębiorców w szachach DGCS Open i DGCS Biznes Forum. Turniej oraz konferencja zostały  bardzo pozytywnie ocenione przez graczy i gości. Zapraszam do zapoznania się z ich opiniami:

 


Dziękuję za zaproszenie i umożliwienie uczestnictwa w IX Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w szachach DGCS Open i DGCS Biznes Forum.

Bardzo ciekawa formuła przeprowadzenia spotkania, a także możliwość poznania kilku ciekawych ludzi wnosi dużą wartość dodaną do codziennego funkcjonowania przedsiębiorców.

Pozdrawiam,

Wojciech Gruszka

INVEST SERVICES POLSKA


Witam

Gratuluję świetnie przygotowanych mistrzostw zorganizowanych w ciekawym miejscu.

Przyszłościowo zaproponowałbym telebim do prezentacji wyników, kojarzeń i zbliżeń z symultany.

Witold Stoltman


IX Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców DGCS przeszły do historii. Turniej cieszy się wielką renomą nie tylko ze względu na wspaniałą oprawę, ale też z uwagi na znamienitych gości, z którymi co roku można się spotkać i porozmawiać.

Tym razem zagrałem nieco słabiej i nie udało mi się obronić ubiegłorocznego tytułu, ale cieszę się, iż mistrzem został mój kolega Paweł Kukuła, który wykazał się postawą godną prawdziwego sportowca i w jednej z partii zgodził się na remis, pomimo że przeciwnikowi pozostała zaledwie sekunda na zegarze! Jako pierwszy pogratulowałem Pawłowi tego zachowania.

Kolejny mój bardzo dobry kolega, Dawid Janaszak, tuż po ogłoszeniu wyników był wyraźnie niepocieszony, gdyż tylko przez dodatkowe wartościowanie spadł na drugie miejsce, prowadząc wcześniej w tabeli przez całe zawody. Dla niego był to jednak udany w sumie debiut w tej kategorii branżowej.

Za rok jubileuszowy turniej i z pewnością postaram się w nim zagrać, podobnie zresztą jak we wszystkich poprzednich edycjach.

Gratulują właścicielom firmy DGCS tej zacnej idei, a organizatorom świetnego przygotowania i oprawy mistrzostw.

Z szachowym pozdrowieniem,

Paweł Dudziński


Było super :)

Będę polecał :)

pozdrawiam!

Sławomir Chojnacki
Prezes zarządu

Bizzit S.A.


Gratulacje dla Macieja Sroczyńskiego za świetnie zorganizowany DGCS Open. Dawno nie uczestniczyłem w tak doborowym, iście królewskim turnieju. Wyjątkowa lokalizacja, zacni Goście, mnóstwo atrakcji (min. pani grająca na skrzypcach), upominki, świetne jedzenie, inspirujący przedsiębiorcy i przesympatyczni organizatorzy:-)

Osobne podziękowania również dla głównego sponsora Grupy DGCS za wsparcie i kontynuację pięknej idei łączenia biznesu z szachami.

Gorąco polecam i już zapisuję się na kolejną edycję :-) 

 Pozdrawiam

SAPBER Dawid Janaszak