X Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w Szachach

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na X edycję Mistrzostw Polski Przedsiębiorców w Szachach, to wyjątkowe wydarzenie, które każdego roku przyciąga uwagę elitarnego grona przedsiębiorców. W zeszłym roku gościliśmy ponad 120 przedsiębiorców z całej Polski, a o prestiżu oraz renomie wydarzenia świadczą nasi Patroni Honorowi, Sponsorzy oraz Media.

X Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w Szachach odbędą się 28 września 2018 roku w Hotelu – Restauracja „Borowianka” w Ostrowie Wielkopolskim: http://www.borowianka.pl/

Turniej szachowy to stała pozycja w naszym harmonogramie, w tym roku po raz drugi zdecydowaliśmy się na rozszerzoną formułę organizując II edycję DGCS Biznes Forum. Zarówno X Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w Szachach DGCS Open 2018, jak i DGCS Biznes Forum umożliwią zarejestrowanym wcześniej uczestnikom rozbudowę profesjonalnej sieci kontaktów, o potencjalnych partnerów biznesowych, inwestorów i podwykonawców. 

Podczas konferencji uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję wysłuchania prelekcji prowadzonych przez wybitnych ekspertów Grupy DGCS oraz przedstawicieli rodzimego biznesu z wieloletnim stażem i doświadczeniem. Wydarzenie to skierowane jest do właścicieli, prezesów i kadry zarządzającej.

DGCS Biznes Forum w tym roku odbędzie się przed turniejem szachowym od godz. 10:00, tak by każdy zawodnik/grający przedsiębiorca, miał możliwość wzięcia udziału także w tym wydarzeniu. Uczestnictwo w DGCS Biznes Forum umożliwi Państwu zdobycie nowych kontaktów oraz nawiązanie obiecujących relacji biznesowych.

Uroczystą inaugurację turnieju poprowadzą Patroni Honorowi wraz z Ministrem Panem Andrzejem Derą. Następnie wszystkich zawodników i przybyłych gości zapraszamy na wykład „Szachowe drogi do niepodległości 1914-1918″, który poprowadzi Paweł Dudziński – pasjonat historii szachów, autor kilku pozycji literackich związanych z grą królewską, m.in. „Szachy wojenne 1939 – 1945. War Chess”, trener szachowy, mistrz Polski przedsiębiorców 2016/2017, założyciel stron internetowych: www.centrumbiznesowe.info oraz www.centrumszachowe.pl.

Na ceremonii zakończenia turnieju, wręczone zostaną puchary i nagrody dla najlepszych szachistów-przedsiębiorców w Polsce.

Zwieńczeniem obu wydarzeń będzie wspólne spotkanie wraz z zaproszonymi gośćmi w karczmie Borowianka.

Wpisowe dla wszystkich uczestników zgłoszonych do 21 września 2018 r.  wynosi 300 zł + VAT, a w cenę wpisowego wchodzą:

  • Uczestnictwo w DGCS OPEN 2018 – X Mistrzostwach Polski Przedsiębiorców w szachach.

  • Faktura VAT za udział w konferencji i szkoleniu.

  • Licencja na DGCS System MAŁA FIRMA- oprogramowanie do prowadzenia działalności gospodarczej o wartości 1590 zł.

  • Wszyscy zawodnicy i zaproszeni goście po zakończeniu turnieju zaproszeni są na „Polskie Jadło” z okazji jubileuszu 10-lecia turnieju DGCS OPEN oraz obchodu „100-lecia Odzyskania Niepodległości w Polsce”.

Wszyscy przedsiębiorcy, którzy otrzymali w poprzednich edycjach „złote zaproszenia” mają prawo do bezpłatnego udziału w tegorocznych Mistrzostwach Polski Przedsiębiorców w Szachach DGCS OPEN 2018.

Przyjedź, zagraj i zostań Mistrzem Polski Przedsiębiorców w Szachach!

Serdecznie zapraszamy!

Jak co roku ilość miejsc jest ograniczona!

Zapisy na:

http://szachy.dgcs.pl/formularz-rejestracyjny/

Grupy: