X Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w Szachach

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na X edycję Mistrzostw Polski Przedsiębiorców w Szachach – wyjątkowe wydarzenie, które każdego roku przyciąga uwagę elitarnego grona przedsiębiorców.

W zeszłym roku gościliśmy ponad 120 przedsiębiorców z całej Polski, a o prestiżu oraz renomie wydarzenia świadczą nasi stali partnerzy, którzy w tym roku także potwierdzą już swój udział w komitecie honorowym.

X Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w Szachach odbędą się 28 września 2018 roku w Hotelu i Restauracji Borowianka w Ostrowie Wielkopolskim:
http://www.borowianka.pl/

Turniej to stała pozycja w naszym harmonogramie, a w tym roku zdecydowaliśmy się na rozszerzoną formułę. W szczególny sposób skupimy się na tym jak skutecznie wspierać rozwój biznesu podczas DGCS Biznes Forum, będącej swoistą platformą współpracy pomiędzy nauką, technologią i biznesem.

Podczas konferencji uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję wysłuchania prelekcji prowadzonych przez wybitnych ekspertów GRUPY DGCS oraz przedstawicieli rodzimego biznesu z wieloletnim stażem
i doświadczeniem. Wydarzenie to skierowane jest do właścicieli, prezesów i kadry zarządzającej.

DGCS Biznes Forum w tym roku odbędzie się przed turniejem szachowym od godz. 9.00, tak by każdy zawodnik/grający przedsiębiorca, miał możliwość wzięcia udziału także w tym wydarzeniu.Uczestnictwo w DGCS Biznes Forum umożliwi Państwu zdobycie nowych kontaktów oraz nawiązanie obiecujących relacji biznesowych.

Szczegółowe informację i program będzie aktualizowany na stronie www.szachy.dgcs.pl

Turniej rozpocznie się o 13.00, a w trakcie rozgrywek odbędzie się spotkanie z Partnerami Grupy DGCS. Po zakończeniu Turnieju Szachowego, rozpocznie się prelekcja historyczna na temat Szachów, którą poprowadzi Pan Paweł Dudziński. Pasjonat historii szachów, autor kilku pozycji literackich związanych ze Szachami m.in. „Szachy Wojenne War Chess”, nauczyciel gry w szachy, były zawodnik założyciel strony internetowej: http://centrumszachowe.pl/ oraz redaktor naczelny MATa – oficjalnego czasopisma Polskiego Związku Szachowego. 

Po prelekcji historycznej Pana Pawła Dudzińskiego ok. godz 18.30 rozpocznie się ceremonia zakończenia zawodów, na której wręczone zostaną Puchary i Nagrody dla najlepszych zawodników, a której zwieńczeniem będzie wspólne spotkanie w Karczmie Borowianka.

Wpisowe dla wszystkich uczestników zgłosszonych do 21 września 2018 r.  wpisowe wyniesie 300 zł + VAT, a w cenę wpisowego wchodzą:

 • Uczestnictwo w DGCS OPEN 2018 – X Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w szachach,
 • Faktura VAT za udział w konferencji i szkoleniu,
 • Licencja na DGCS System MAŁA FIRMA- oprogramowanie do prowadzenia działalności gospodarczej o
  wartości 1590 zł,
 • Wszyscy zawodnicy i zaproszeni goście po zakończeniu turnieju zaproszeni są na „Polskie jadło przy grillu” z
  okazji jubileuszu 10-lecia turnieju DGCS OPEN oraz obchodu „100-lecia Odzyskania Niepodległości w
  Polsce”.

Wszyscy przedsiębiorcy, którzy otrzymali podczas zeszłorocznego turnieju „Złote zaproszenia” maja prawo do bezpłatnego udziału w tegorocznych Mistrzostwach.

Przyjedź, zagraj i zostań Mistrzem Polski Przedsiębiorców w Szachach!

Serdecznie zapraszamy!

Jak co roku ilość miejsc jest ograniczona!

Zapisy na:

http://szachy.dgcs.pl/formularz-rejestracyjny/

Grupy:

 • BURSSZTYNOWA: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2018/ti_3627/
 • DIAMENTOWA: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2018/ti_3626/