X Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w Szachach

Szanowni Państwo,

zapraszamy na XI edycję Mistrzostw Polski Przedsiębiorców w Szachach, wyjątkowego wydarzenia, które każdego roku przyciąga uwagę elitarnego grona przedsiębiorców. W zeszłym roku gościliśmy ponad 100 przedsiębiorców z całej Polski, a o prestiżu oraz renomie wydarzenia świadczą nasi Patroni Honorowi, Sponsorzy oraz Media.

XI Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w Szachach odbędą się 4 października 2019 roku w Hotelu – Restauracji „Borowianka” w Ostrowie Wielkopolskim: http://www.borowianka.pl/

Turniej szachowy to stała pozycja w naszym harmonogramie, w tym roku po raz drugi zdecydowaliśmy się na rozszerzoną formułę organizując III edycję DGCS Biznes Forum. Zarówno XI Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w Szachach DGCS Open 2019, jak i DGCS Biznes Forum umożliwią zarejestrowanym wcześniej uczestnikom rozbudowę profesjonalnej sieci kontaktów o potencjalnych partnerów biznesowych, inwestorów i podwykonawców. 

Podczas konferencji uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję wysłuchania prelekcji prowadzonych przez wybitnych ekspertów Grupy DGCS oraz przedstawicieli rodzimego biznesu z wieloletnim stażem i doświadczeniem. Wydarzenie to skierowane jest do właścicieli, prezesów i kadry zarządzającej.

Uczestnictwo w DGCS Biznes Forum umożliwi Państwu zdobycie nowych kontaktów oraz nawiązanie obiecujących relacji biznesowych.

Uroczystą inaugurację turnieju poprowadzą Patroni Honorowi wraz z Panem Ministrem Andrzejem Derą.

Na ceremonii zakończenia turnieju, wręczone zostaną puchary i nagrody dla najlepszych szachistów-przedsiębiorców w Polsce.

Zwieńczeniem obu wydarzeń będzie wspólne spotkanie wraz z zaproszonymi gośćmi w karczmie Borowianka.

Wpisowe dla wszystkich uczestników zgłoszonych do 27 września 2018 r.  wynosi:

– Pakiet Standard: 150 zł + VAT,

– Pakiet Premium: 250 zł + VAT (rezerwacja jednej doby hotelowej ze śniadaniem w Hotelu „Borowianka” w Ostrowie Wielkopolskim).

W cenę wpisowego wchodzą:

  • Uczestnictwo w DGCS OPEN 2019 – XI Mistrzostwach Polski Przedsiębiorców w Szachach.

  • Faktura VAT za udział w konferencji i szkoleniu.

  • Licencja na DGCS System MAŁA FIRMA- oprogramowanie do prowadzenia działalności gospodarczej o wartości 1590 zł.

  • Wszyscy zawodnicy i zaproszeni goście po zakończeniu turnieju zaproszeni są na „Polskie Jadło” z okazji jubileuszu 11-lecia turnieju DGCS OPEN.

Wszyscy przedsiębiorcy, którzy otrzymali w poprzednich edycjach „złote zaproszenia” mają prawo do bezpłatnego udziału w tegorocznych Mistrzostwach Polski Przedsiębiorców w Szachach DGCS OPEN 2019.

Przyjedź, zagraj i zostań Mistrzem Polski Przedsiębiorców w Szachach!

Serdecznie zapraszamy!

Jak co roku ilość miejsc jest ograniczona!

Zapisy na:

http://szachy.dgcs.pl/formularz-rejestracyjny/

Grupy: