IX Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w Szachach

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na IX edycję Mistrzostw Polski Przedsiębiorców w Szachach – wyjątkowe wydarzenie, które każdego roku przyciąga uwagę elitarnego grona przedsiębiorców.

W zeszłym roku gościliśmy ponad 120 przedsiębiorców z całej Polski, a o prestiżu oraz renomie wydarzenia świadczą nasi stali partnerzy, którzy potwierdzili już swój udział w komitecie honorowym: Andrzej Dera Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP, Tomasz Delega – Prezes Polskiego Związku Szachowego i Tomasz Sielicki-Przewodniczący Rady Przyjaciół Szachów.

IX Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w Szachach odbędą się 22 września 2017 roku w Pałacu w Gutowie http://www.jesionowydwor.pl/

Turniej to stała pozycja w naszym harmonogramie, a w tym roku zdecydowaliśmy się na nową, rozszerzoną formułę. W szczególny sposób skupimy się na tym jak skutecznie wspierać rozwój biznesu podczas Konferencji, będącej swoistą platformą współpracy pomiędzy nauką, technologią i biznesem.

Podczas konferencji uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję wysłuchania prelekcji prowadzonych przez wybitnych ekspertów GRUPY DGCS oraz przedstawicieli rodzimego biznesu z wieloletnim stażem i doświadczeniem. Wydarzenie to skierowane jest do właścicieli, prezesów i kadry zarządzającej.

Uczestnictwo w Konferencji umożliwi Państwu zdobycie nowych kontaktów oraz nawiązanie obiecujących relacji biznesowych.

Szczegółowe informację i program będzie aktualizowany na stronie www.szachy.dgcs.pl

Turniej rozpocznie się o 13.30, a w trakcie rozgrywek odbędzie się konferencja biznesowa. Po turnieju i konferencji odbędzie się uroczysty bankiet.

Dla uczestników zarejestrowanych do dnia 30.06.2017r. wpisowe wynosi 200zł. Po 30.06.2017r. wpisowe wyniesie 300zł.

Wszyscy przedsiębiorcy, którzy otrzymali podczas zeszłorocznego turnieju „Złote zaproszenia” maja prawo do bezpłatnego udziału w tegorocznych Mistrzostwach.

Przyjedź, zagraj i zostań Mistrzem Polski Przedsiębiorców w Szachach!

Serdecznie zapraszamy!

Jak co roku ilość miejsc jest ograniczona!

Gościem specjalnym będzie arcymistrzyni Karina Szczepkowska-srebrna medalistka olimpijska Baku 2016

Komunikat organizacyjny.

Delegacja.

 

Grupy:

http://chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_3524/
http://chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_3523/